Aybüke Pusat Kimdir

tarafından
1026
Aybüke Pusat Kimdir

Elif karakterini canlandırdığı Medcezir dizisine katıldıktan sonra, bir anda dikkatleri üstüne toplayan Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat kaç yaşındadır ve şöhret basamaklarını nasıl tırmanmıştır?
Aybüke Pusat, bir anda hayatlarımıza girdi ve dikkatleri üzerine topladı. Çok sevilen Medcezir dizisinde karşımıza çıkan Pusat, aslında tescilli bir güzel. Aybüke Pusat’ın Medcezir dizisindeki rolüne uzanan yolculuğuna geçmişiyle başlıyoruz…

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 yılında Ankara ‘da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazanan güzel yetenek, dans ve piyano eğitimleri almıştır. Meslek olarak uzun bir süre balerinliği tercih eden Pusat, 2. Üniversite eğitimprogramını sürdürüyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde okuyor.

1_246 25745930 aybuke-1 aybuke pusat mayatta aybuke-pusat-elif-1 Aybüke-Pusat Aybüke-Pusat-Fotoğrafları-4 Aybüke-Pusat-Fotoğrafları-14 IMG_4212 Medcezir-Aybüke-Pusat1 Medcezir-Dizisi-Elif-Resimleri8 medcezir-elif-gercekte-kim medcezirin_yeni_oyuncusu_aybuke_pusat_kimdir_h4829 pl

Aybüke Pusat La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi ünlü eserlerde rol almış genç ve yetenekli bir balerin olarak ön plana çıkıyor. Aybüke Pusat’ın Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde 3. seçilen Aybüke Pusat güzelliğiyle dizi ve film yapımcılarını peşine takmıştır.

Medcezir dizisinde Elif rolü ile ekranlara merhaba diyen genç yıldız, şu sıralarda Elif karakteriyle büyük beğeni ve ilgi görüyor.

Aybüke Pusat:

Boy: 1.72

Kilo: 48

Doğum Tarihi: 20 Mayıs 1995

Doğum Yeri: Ankara

Mesleği: Balerin & Oyuncu

Hobileri: Dans, Piyano, Bale

Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi – İşletme Bölümü / Hacettepe Üniversitesi – Bale Bölümü