Ayça Kuru Kimdir

tarafından
974
Ayça Kuru Kimdir

Ayça Kuru Kimdir

Ayça Kuru 29 Temmuz 1987 İzmir doğumludur.Ünlü oyunculardan aldığı özel oyunculuk dersleri ile yakaladığı başarısı küçümsenemeyecek kadar büyüktür. Aydın ve Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisidir. Bunların yanında The Persons New Scholl Fashion and Tecnology mezunudur. Ayça Kuru oyunculuk konusunda ki başarısının yanında güzelliği , düzgün fiziği ve mükemmel kişiliği ile bir çok hayran kitlesine sahiptir. Başarılı oyuncunun asıl mesleği mankenlik ve fotomodellik olup uzun bir dönem eğitmenlikte yapmıştır.
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol`un sunduğu Evlen Benimle isimli yapımda Zarafet Workshopu yapmaktadır.
Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir Ayça Kuru Kimdir
Ayça Kuru Oynadığı Diziler ve Filmler
Yalıncısın Sen ,
Firar,
Bir Zamanlar Osmanlı ,
Umutsuz Ev Kadınları
2014 yılı TRT ekranlarında kısa dizi olarak yayınlanmaya başlayan Çırağan Baskını isimli dizi`de Nakşibend Kalfa karakterini canlandırmaktadır.
Oynadığı Son Dizi Rolü: Çırağan Baskını dizisi Nakşıbend Kalfa karakteri