Baba Candır Dizisi

tarafından
923
Baba Candır Dizisi

Baba Candır’a iki yeni oyuncu dahil oldu
Daha önce Babam Sınıfta Kaldı, Şimdi Onlar Düşünsün gibi dizilerde rol alan Melis Tüzüngüç ile daha önce Çakıl Taşları ve Elde Var Hayat dizilerinde rol alan Özgün Karaman dahil oldu. Baba Candır dizisi konusu ne? Baba Candır dizisi hangi oyuncular rol alıyor? Baba Candır dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Baba Candır dizisi hakkında tüm haberler.
Güney Kore dizisi olan “What Happens to My Family’ dizisinden uyarlanan “Baba Candır” dizisi yakında TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizi geçtiğimiz yıl Güney Kore’de 53 bölüm yayınlanarak 43 reytingle final yapmıştı.

Yapımcılığını MF yapım (Faruk Bayhan-Fatih Aksoy)’un üstlendiği senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı ‘Baba Candır’ dizisi ise Temmuz ayı sonunda TRT1 ekranlarında başlayacak.

Son olarak Yedi Güzel Adam dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, yeni bir dizi ile ekranlara dönüyor.

En son Yedi Güzel Adam dizisinden şair Adil Erdem Bayazıt karakterini canlandıran ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi belli oldu.Kaygılaroğlu, Settar Tanrıöğen’in baba rolünü canlandırdığı “Baba Candır” dizisinde başrollerden Haluk karakterini canladıracak.Uraz-Kaygılaroğlu
Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi Baba Candır Dizisi
Güney Kore dizisi “WHAT HAPPENS TO MY FAMILY” dizisinden uyarlanan “Baba Candır” dizisi sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösteriliyor. Dizi geçtiğimiz yıl Güney Kore’de 53 bölüm yayınlanarak 43 reytingle final yapmıştı.

Dizinin başrollerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay ve Selda Özbek paylaşıyor. ‘Baba Candır’ emekli taş fırın ustası Salih’in eşinin ölümünden sonra 3 çocuğuna hem babalık hem annelik hem de yaşam koçluğu yapmasını anlatıyor.