Beste Açar Kimdir

tarafından
774
Beste Açar Kimdir

1995 yılında Türkiye 3. güzeli seçilen Beste Açar Haravon, ünlü müzisyen Kayahan’ın kızıdır.
Beste Açar şu anda 41 yaşında.
Beste Açar’ın Tam Yaşı : 41 Yıl, 2 Ay, 12 Gün.
Beste Açar Ne Zaman Doğdu?
Beste Açar’ın doğum tarihi 15 Mayıs 1974 Çarşamba.
Beste Açar’ın Burcu Ne?
Beste Açar’ın burcu Boğa.
Kayahan’ın kızı Beste Açar kimdir? Beste Açar rastgele bir iş ile değil Kayahan’ın kızı olarak gündemde yerini alan isim oldu. Son Olarak ise üvey annesi başka bir deyişle İpek Açar ile beraber miras amaçlı karşın karşıya geldi. Peki kimdir Beste Açar?

Beste Açar kimdir? Kayahan’ın kocaman kızı Beste Açar bugün veraset davası amaçlı yargıya başvurdu. Beste Açar babasını ölmünün üzerinden 2 ay geçmeden veraset davası açması kocaman tepkiyle karşılandı. Beste Açar ne iş yapar, evli mi?
Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir Beste Açar Kimdir
Beste Açar ilk evliliğini 90’ların en fenomen adı meydana iştirak eden Tayfun Duygulu ile yapmış hemen peşinden bu evlenme bitti. Kayahan kızının Tayfun ile boşanmasına gönlü razı gelmemişti. Hemen Peşinden bir evlenme henüz yapan Beste Açar ve babasının arası bozuldu. Beste Açar son olarak babasının ölümünün hemen peşinden veraset davası açınca bir bir sürü kişşi aracılığıyla da reaksiyon ile karşılandı.