Beyazıt Öztürk Kimdir

tarafından
510
Beyazıt Öztürk Kimdir

BEYAZIT ÖZTÜRK, 12 mart 1969 ‘ da Boluda devlet memuru bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Sahne adı Beyaz olan sanatçı ; sunucu , televizyon ve radyo programcısı , şarkıcı ve sinema , tiyatro , dizi oyuncusudur.

BEYAZIT ÖZTÜRK , gerek yaptığı şakalar gerekse sempatik tavırlarıyla kısa zamanda halkımızın çok sevdiği bir kişi haline gelmiştir. Eğitim hayatı inişler ve çıkışlardan meydana gelmiştir. Üniversite sınavında başarılı olamayınca resim yeteneğini kullanmak amacıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Seramik – Heykel Bölümü’ne gitmiştir. Profesyonel anlamda yaptığı ilk iş Gece Tavuğu adlı bir radyo programında yaptığı sunuculuktur. Ünlü sanatçı çok yönlü bir insan olmasını 1995 yılından beri yaptığı işin en iyi şekilde olmasını istediğine bağlıyor.

BEYAZIT ÖZTÜRK ; 2006 yılında geçirdiği bir ameliyat ile sağlık problemlerini atlatmıştır. Çok zeki ve duruma uyum sağlayabilme özelliği onun yaptığı işlerde sevilmesinde en büyük etkenlerden biridirBeyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir Beyazıt Öztürk Kimdir. Başarılı sanatçı henüz dünya evine girmemiştir .