Burak Tozkoparan Kimdir - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

Burak Tozkoparan Kimdir

Pervane adlı müzik grubunun mensubu olan Burak Tozkoparan, aynı zamanda oyunculuk dünyasına da ilk adımını atmıştır. Bateristlik yapan Burak Tozkoparan, Olcayto Ahmet Tüysüz’ün grubunda çalmaktadır. Özel bir üniversitede Sinema ve Televizyon bölümü okuyan Burak Tozkoparan, 21 yaşındadır.

Star TV’de yayınlanacak olan Paramparça dizisi Burak Tozkoparan’ın ilk oyunculuk deneyimi olacaktır. Dizide Cihan’ın oğlu Ozan rolünde karşımıza çıkacaktır. Ozan, 18 yaşında genç bir erkektir. Kız kardeşine oranla annesi tarafından daha çok sevilmektedir. Babasıyla da arası çok iyidir.
Burak tozkoparan kimdir diye baktığımızda Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi mezunu olduğunu görüyor ve daha sonrasında ise özel bir üniversitede sinema ve televizyonculuk eğitimi aldığı bilgisine ulaşıyoruz.

Daha önce 14 Vodofone liseler arası müzik yarışmasınada katılmış ve okulunu temsil ederek baterist çalıp en iyi enstrüman çalan kişi ünvanını kazanıp ödülünü almıştır.Yine bunların yanı sıra kurulan Pervane adı müzik grubundada baterist olarak müzik aşkını da içine alan Burak Tozkoparan Son olarak oyuncu oolarak kendini bizlere tanıtıyor olacak.Oldukça iddialı olan rolü ile de herkese kendini sevdirecek olan oyuncuya kavuşmaya çok az kaldı. Çok yakında paramparça dizisi ile ekranlarda sizler ile buluşuyor olacak.
Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir Burak Tozkoparan Kimdir

You may also like...

2 Responses

  1. hira dedi ki:

    senin en büyük hayranınım senle mutlaka görüşmek isterdim.

  2. ipek dedi ki:

    seni çok seviyorum çok tatlısınnnnn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir