Dekorasyon

Ev, bahçe, ofis ve diğer mekanlar için dekorasyon fikirleri, birbirinden güzel dekorasyon örneklerini burada bulabilirsiniz.

Masa Lambası Modelleri

Ev dekorasyonunda klasik gece lambalarından sıkıldıysanız ve çalışma masanızdaki ya da uyumak için kullandığınız başucu lambanızı değiştirmek istiyorsanız masa lambası seçimleriniz için ilginç fikirler.

Veranda Dekorasyon Modelleri

Veranda Dekorasyon Fikirleri Güzel bir veranda için müstakil tarzı bir evde veya villada oturmak gerekiyor. Veranda evin güzel bahçesine bakmalı veya havuz kenarında olabilir. Veranda mimarisi ne yazık ki Türkiye’de çok yaygın değil, ama yabancı ülkelerdeki bir villaya veya müstakil eve baktığımızda genellik veranda görebiliyoruz. Güzel bir veranda keyfi için, güzel veranda dekorasyon fikirlerine ihtiyacımız…

Ev Dekorasyonunda Yapılan Hatalar

Ev dekorasyonu belli bir sırayı ve düzeni takip etmeli. Bu sıra izlenmediği zaman birbirleriyle uyumsuz mobilya, halı, aksesuar seçilmesi kaçınılmaz oluyor. Ev dekorasyonu sırasında yapılan en büyük hatalardan biri olan yanlış halı seçimi evin tüm havasını bir anda değiştirebiliyor. Halı seçiminin en başta yapılıp halıya göre mobilya alınması ise yapılan en büyük hatalardan biri. Tüm…

Dekoratif Duvar Rafları

Dekoratif Duvar Rafları ve Örnekleri Zarif ve şık duvardan duvara raflar ve ortadaki dağınık şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz. Parlak fikirler insanların ihtiyaçlarına göre Tasarımcılar tarafından ve dekoratif duvar rafları duvar dekor kombinasyonları hazırlanır.Galeriden dekoratif duvar raf modelleri örnekleri inceleyin, sizin beğeniniz için hazırladık ve eviniz için uygun dekorasyon ve raf modelleri seçebilirsiniz.

Doğal Ev Kokuları

Her köşesini titizlikle temizlediğiniz evinizin, kendine has bir kokusunun olması onu daha sıcak bir yuva haline getirir. Psikolojinizi iyileştirici, evinizde güven ve huzur havası estiren doğal kokulardan söz ediyoruz. Evinizle bütünleşecek o hoş kokuyu bulmak için sizin için derlediğimiz seçeneklere göz atın.

Keyifli Sofra Dekorasyon Modelleri

Şık sofralar hazırlamak çok da zor değil.Yemek takımlarımıza uygun renkte örtü ve peçete seçimi ile yarı yarıya şıklığı garantilemiş oluruz. Düzgün bir sofra dekorasyonu ve uygun aksesuvarlarla da işi bitiririz. yaz mevsiminin gelmesi ile balkon, bahçe ve teras sezonu da açılmış oluyor. Artık yemekler balkon, bahçe ve teras gibi açık havada tercih ediliyor. Kış boyu…

Süslü Sabun Sepetleri

Renkli butik sabunlar ile süslü sabun sepetleri banyoda hem dekoratif hem de mis gibi kokularıyla ayrı bir şıklık katar. Süslü sabun sepetleri son yıllarda tercih edilen hediyelerden biri oldu. Bebek bakmasına giderken, düğün, sünnet gibi özel günler içinde süslü sabun sepeti yapabilir ya da yaptırabilirsiniz. Birçok bayanımız içinde ek gelir kaynağı olan süslü sabun sepetlerini…

İlginç Tuzluk Modelleri

Her yemeğin vazgeçilmez eşyası olan tuzluklar neden beğenilmesin ailenizi misafirlerinizi şaşırtmak istiyorsanız sizlerle şimdi birbirinden şık ve ilginç hoşunuza gidecek tuzluk modelleri paylaşacağız.

Aksesuar Askılık Modelleri

Çeşitli aksesuar askılıkları artık takılarınızıda barındıracak .Hem takılarınız artık birbirine karışmayacak. İstediğiniz takıyı rahatlıkla seçip alabileceksiniz.

Fonksiyonel Mutfak Sistemleri

Mutfak dolaplarının içlerini düzenli bir hale sokarak, dolapları daha verimli kullanmayı hedefleyen fonksiyonel mutfak donanımları sayesinde daha düzenli ve aradığınızı kolayca bulabileceğiniz fonksiyonel bir mutfağa sahip olmanız mümkün. Mutfaklarda en fazla ölü alana sahip ve problemli nokta olarak adlandırılan alt köşe dolaplar ve bu dolapları nasıl değerlendirebileceğiniz ile ilgili fonksiyonel mutfak modellerini inceleyebilirsiniz.