Didem Soydan kimdir

11 Temmuz 2015

Model, dizi ve sinema oyuncusu Didem Soydan kimdir? hakkında bilgi
Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Göçmen bir ailenin kızıdır. Üniversite öğrencisi iken çalıştığı mağazada ünlü modacı Ümit Ünal tarafından keşfedildi. Bu sayede La Russie defilesinde yer alır ve herkes tarafından beğenilerek tanınan bir isim haline geldi.

Henüz 20 yaşında başladığı modellik hayatına hızlı bir şekilde giriş yaparak Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini aldı. Bu sayede birçok defilede de baş mankenlik yaptı.

1 Nisan 2014 yılında İtalya da yapılan Uluslararası Calzedonia Summer Show defilesinde yer aldı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk manken unvanını elde etti.

Şarkıcı Can Bonomo ile yaşadığı aşk ile de gündeme geldi. 2012 yılından itibaren modelliğin yanı sıra oyunculuk hayatına da başladı.
Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir Didem Soydan kimdir
2012 yılında Bir Hikayem Var adlı Sinema Filminde, yine aynı yıl 2012’de Uçurum adlı dizide, 2013 yılında Güzel Çirkin adlı dizide, 2014 yılında Mutlak Adalet adlı sinema filminde ve 2015 yılında Aşk Yeniden adlı dizide rol aldı.

Didem Soydan, 5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian’ın albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde yer alan “Yalnızlık” şarkısına çektiği klipte rol aldı.

Başrollerinde Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Scarlett Johannson gibi isimlerin olduğu Avengers: Age Of Ultron filminin Londra’da düzenlenen galasına katılan Didem Soydan, giydiği göğüs ve sırt dekolteli tulumuyla dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Scarlettt Johannson’u bile gölgede bıraktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir