Efecan Şenolsun Kimdir

tarafından
1371
Efecan Şenolsun Kimdir

Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Sayer’in en yakın arkadaşı Can rolünde ekranlarda gördüğümüz Efecan Şenolsun, 1992 İzmir doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir.

Başak Okay Akamedi’de eğitim alan Efecan Şenolsun aynı zamanda Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

Oyunculuğunun yanı sıra spor hayatında da genç yaşına rağmen başarılara imza atan oyuncu,yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak voleybol oynamış ve milli takım derecesine kadar yükselmiştir.kiteboard,snowboard,voleybol,hentbol,jiujihutsu profesyonel olarak yaptığı sporlar arasındadır.
Kendisi 1.84 cm boyunda ve başak burcudur.

Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir Efecan Şenolsun Kimdir
Yer Aldığı Projeler:
Tv dizileri
2013-Güneşi beklerken- Can

Tiyatro
2009-Çok bilmişler az çıkmışlar
2008-İki kişilik bir düet
2007- Macbeth
2007-Bir yaz gecesi rüyası
2006-Gemilerde talim var