Evde Mistik Detaylar

21 Haziran 2015

Mistik Detaylara Yer Verin
Mistik kelime anlamıyla “gizemli” manasına gelmektedir. Mistisizmin kaynağı ise dinlerin ve güzel sanatların ilham aldıkları kaynaktır. Yani, görünün dünyanın ötesindeki görünmeyenin bilincidir. Bu durumun temel rölü, insana eşyanın içine ait bilgisini ilahi bilgiyi de katarak insanı yeniden ezeliyete kavuşturmadır.

Böylesine derin manalar taşıyan bir olguyu evlerinize yansıtmaya ne dersiniz? Üstelik bu mistik atmosferi oluşturmak hiç de zor değil! Eğer evimin tamamını değiştiremem ama değişiklik yapmak istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken evinizde bir köşe ayırmanız ve o köşeye mistik olgular katmanız.

Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar Evde Mistik Detaylar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir