Fırat Albayram Kimdir? - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

Fırat Albayram Kimdir?

Fırat Albayram, 11 Ocak 1985 tarihinde Aydın, Nazilli’de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçti, İzmirr. Haliç Üniversitesi Konsertavuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Herkese ‘bro’ dediği için lakabı ‘bro’ olarak kalmıştır.
Fırat Albayram, televizyon ekranlarında boy göstermekle kalmayıp arkadaşlarıyla birlikte kurduğu tiyatro sahnesinde de rol alıyor.

7 Kasım 2008’de yayınlanmaya başlayan başrollerde Oktay Kaynarca , Mehmet Akif Alakurt, Serenay Sarıkaya, Selin Demiratar gibi oyuncuların olduğu “Adanalı” dizisinde Boncuk karakterine hayat vermiştir.

2013 yılında Gazeteci Fatih Altaylı’nın yazar eşi Hande Altaylı’nın “Kahperengi” adlı kitabından televizyona uyarlanan, başrollerini Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol ‘un paylaştığı “Merhamet” adlı dizide diğer rolleri Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen gibi oyuncular paylaşırken Fırat Albayram da Can karakterine can vermiştir.

Fırat Albayram, 2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç’ın oynadığı dizide başrollerden birini oynadı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç’tır.

Filmleri ve Dizileri :
2008-2010 – Adanalı (TV Dizisi)
2011 – Kayıp Aranıyor (TV Dizisi)
2011 – Sen De Gitme (TV Dizisi)
2012 – Rakı Masası (Kısa Film)
2012 – Suskunlar (TV Dizisi)
2013 – 10. Köy Teyatora (Sinema Filmi)
2013 – Arkadaşlar Arasında (Sinema Filmi)
2013-2014 – Merhamet (TV Dizisi)
2014- – Kaçak Gelinler (TV Dizisi)
2014 – O Rüzgar (Sahildeki Adam)(Kısa Film)


Fırat Albayram Fırat Albayram Fırat Albayram Fırat Albayram Fırat Albayram Fırat Albayram

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir