Fırat Parlak Kimdir

tarafından
2922
Fırat Parlak Kimdir

Sesini Komedi Dükkanı ile duyduğumuz ve şu sıralarda ekranlarda Arkadaşım Hoşgeldin ile adeta bir fırtınalar estiren ünlü meçhul yönetmen kim? İzleyiciler tarafından merak edilen gizemli yüz Fırat Parlak hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.
Televizyon ekranlarında kendine has özellikleri ile çok sevilen Komedi Dükkanı kısa bir ayrılıktan sonra Arkadaşım Hoşgeldin ile tekrar ekranlara döndü. Kanal D ekranlarında perşembe günleri saat 22:00′de yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin kadrosunu da genişletmişti. Tolga Çevik’e partner olarak Ezgi Mola’nın da kadroya dahil olması ile birlikte program daha da güçlendi.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN YÖNETMENİ KİM
İzleyicisi tarafından çok sevilen Arkadaşım Hoşgeldin’in yönetmeni de merak konusu. O meçhul sesin sahibi, Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni; daha önce televizyonda ve radyoda bir çok başarılı işe imza atan Fırat Parlak…

arkadasim-hosgeldin-yonetmeni-firat-parlak
FIRAT PARLAK KİM ÖZGEÇMİŞİ
Asıl adı Fırat Doğu Parlak‘tır. 1984 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. Eğitimini Çorlu’da tamamladı. Üniversiteyi İstanbul’da konservatuvar bölümünde okudu. Birçok reklam filmi çekti. Adını Tolga Çevik’in oynadığı Komedi Dükkanı’ndaki yönetmenlik ile duyurdu. Komedi Dükkanı’nın patenti ona aittir. Ayrıca TRT 1′de yayınlanan Mert ile Gert ve Cümbür Cemaat Aile dizilerinin de yönetmenliğini yaptı.
15 Haziran 2011 tarihinde Komedi Dükkanı yayın hayatına son verdi. Ekip, programın sonlanmasından bir süre sonra Arkadaşım Hoşgeldin adı ile Türkiye’yi gezdi. Fakat televizyon ayrılığı uzun sürmedi. 2014 yılbaşında Arkadaşım Hoşgeldin adı ile televizyonlara geri dönmüştür. Arkadaşım Hoşgeldin yönetmeni Fırat Parlak aynı zamanda eski bir radyocudur. Fırat Parlak daha önce bir çok televizyon programına katıldı. Aralarında en akılda kalan ise Beyaz Show… Fırat Parlak’ın katıldığı Beyaz Show’den sizler için kısa bir özel kesit hazırladık.