Füruzan Aydın Kimdir

tarafından
439
Füruzan Aydın Kimdir

Gelecek vadeden genc tiyatroculardan biri.. bakirkoy belediye tiyatrosunda oynayan aydin günün adami, cicek patron ve bocek gibi oyunlarda oynamasina ragmen elestirmenler tarafindan zayif ve isteksiz bulunmustur.. kendisi ayrica bohem yasam tarzinin türkiye temsilcisi olmakla kalmamis dadaist akimin da distributorlugunu almistir..
Tiyatrocu Aşkın Şenol ile evli
Ünlülerin İlker Ayrık’la olan sohbeti gene çok eğlendirdi.. Gülay Hanım’ın eşi Sümer Ezgü’nün bilinmeyen yönlerini dile getirmesi, Füruzan-Aşkın Şenol çiftinin tanışma hikayesi izleyenleri kahkahalara boğdu.
OYUNA VE EVLİLİĞE BİRLİKTE HAZIRLANDI
Sahnede tüm oyuncular arasında müthiş bir uyum gözlenirken; oyunun müzikleri, oyuncuları bir hayli zorlamış. Sahne geçişlerinde kullanılan akapellayı yapmakta zorlanan oyunculardan bazılarının sesleri kısılmış. Oyunda performansıyla alkış alan isimlerden Aşkın Şenol; dört ay süren hazırlık sürecinde bir başka heyecan daha yaşamış. Eşi Füruzan Aydın ile prova sürecinde evlenen Şenol, oyunun hazırlıkları nedeniyle balayına bile çıkamamış.

Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir Füruzan Aydın Kimdir