Gri Saç Trendleri

tarafından
1319
Gri Saç Trendleri

Gri saç trendine dair her şey
Beyazlarınız belirmeye başladıysa ya da beyaz saçlarınızı her ay boyatıyorsanız, bırakın doğal kalsınlar! Çünkü griye bakan beyaz saçlar hiç bu kadar moda olmamıştı! Ya da gri saç trendini yakalamak istiyorsanız, bunları dikkate almalısınız.
Kimler saçlarını gri renge boyatabilir, bu işlem nasıl gerçekleşiyor.

Temiz açma dediğimiz yöntemle, yani saçların son noktaya kadar tamamen açılması gerekiyor. Saçlar daha önce açma işlemi görmüş ve tekrar koyu tonlara doğru gidilmişse, gri saç tercihi risk olur. Saç kopabilir, istenen sonuca sağlıklı bir şekilde ulaşılamaz.

Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri Gri Saç Trendleri
Dore tonlara bakan gri saçlar kötü görünüyor. Saç platine kadar açılmalı, sonrasında viole ve mavi tonlarını karıştırarak istediğimiz gri saç rengine ulaşabiliriz. Tabii buradaki karışım oranları çok önemli.

Yurt dışında gri boya direkt var ancak Türkiye’ye henüz gelmedi. Bu nedenle griyi tonları, elde olan imkanlar dahilinde elde ediyoruz.

Gri saç genellikle, sıcak ten rengine sahip olan kişilere yakışıyor ancak gri saç rengini tercih edenler genellikle soğuk tene sahip olanlar oluyor.