İpek Erdem Kimdir

tarafından
758
İpek Erdem Kimdir

İpek Erdem Bursalı olan ve eğitiminide Konservatuar eğitimi alarak tamamlamış bir kişidir.31 yaşındaki oyuncu 1984’lüdür.İstanbul Devlet Konservatuarı’nı bitirmiştir.Onu herkesin aradığı senelerin başında 2003 senesi gelmektedir.Çünkü oynamış olduğu bir dizi tamamen hayatını değiştirmiştir.Boyu’nun uzunluğu 1.70’dir.
İlk oyunculuk performansını Hayat Bilgisi ile yaşamış ardından ise bir takım tiyatro oyunlarında bulunmuştur.Bu oyunların başlıcaları Kazım ile Havva ve Hansel ile Gratel oyunlarıdır.Gani Müjde’nin Türkiye’ye kazandırmış olduğu oyunculardan biridir.

Klipte’de oynamış olan oyuncu Yağmur isimli Bertuğ Cemil’in şarkısında oynamıştır.Sonra ise Elveda Rumeli adındaki beğenilerek izlenen yapımın oyuncu kadrosuna girmiştir.

Yer Gök Aşk dizisinde Münevver’i oynamış ve 3 yıl boyunca rolü üstlemiştir.

En büyük hayali ise Dünya’nın her tarafını eşi ve çocukları ile gezip orada yaşamak.
İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir İpek Erdem Kimdir
Oynadığı Diziler

2003 – Hayat Bilgisi(Gamze)
2006 – Karınca Yuvası
2007 – Aşk Kapıyı Çalınca
2007 – Elveda Rumeli
2008 – Aman Annem Görmesin
2009 – Beş Şehir(Film)
2010 – Yer Gök Aşk(Münevver)
2013 – Böyle Bitmesin
2015 – Eve Dönüş