Kanat Heparı Kimdir

tarafından
987
Kanat Heparı Kimdir

Kanat Heparı
Güneşin Kızları’na damga vuran isim Kanat Heparı oldu
Güneş’in Kızları dizisinde Mert’i canlandıran Kanat Heparı, performansıyla göz doldurdu.

Uzay Hepari’nin oğlu Kanat Heparı, ilk oyunculuk deneyimine Güneşin Kızları ile adım attı. Güneşin Kızları dizisinde Melisa’nın abisi Mert’i canlandıran Kanat Heparı, yakışıklılğı ve performansıyla daha dizinin ilk bölümünde tüm dikkatleri üzerine çekti. Müzik dünyasında bir zamanlar fırtınalar gibi esen Uzay Hepari’nin oğlu Kanat Heparı, sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu. Kanat Heparı veEmre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Ege Kökenli gibi pek çok ismin yer aldığı merakla beklenen yeni dizisi Güneşin Kızları ilk bölümü trend topicler arasına girmeyi başardı.
Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir Kanat Heparı Kimdir
KANAT HEPARI’NIN DİZİDEKİ ROLÜ
Kanat Heparı’nın canlandırdığı Mert Karakteri: Melisa’nın abisi. Kardeşinin bir melek olduğunu zannediyor ama çok yanılıyor.Fevri hareket eden, insanların yüzüne karşı gerçek düşüncelerini direkt söyleyebilen bir çocuk. Bu yüzden kızlarla arası hiç iyi olmamış. Kardeşinin kaybından sonra etrafıyla ilgisini kesmiş.

KANAT HEPARI KİMDİR?

1995 yılında doğan Kanat Heparı, Zeynep Tunuslu ile genç yaşta hayatını kaybeden Müzisyen Uzay Heparı’nın oğludur. Bilgi Üniversitesi’nde TV Haberciliği ve Programcılığı üzerine eğitim alan Heparı oyuncu koçu Burak Sarımola ile çalışmaktadır. Güneşin Kızları dizisi, Kanat Heparı’nın ilk oyunculuk deneyimidir.