Kıvanç Arslan Kimdir

tarafından
481
Kıvanç Arslan Kimdir

Özellikle mizah ağırlıklı rollerde ve maganda tiplerinde başarılı bir performans sergileyen Kıvanç Baran Aslan aslında uzun yıllardır tiyatro, sinema ve dizi izleyicilerinin yakından tanıdığı bir isim. 01 Temmuz 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aslan ilk, orta ve lise eğitiminin yanı sıra üniversiteyi de Ankara’da okudu. Gazi Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan oyuncu özellikle Kanal D ekranlarında izlediğimiz Artiz Mektebi adlı programla dikkatleri üzerine çekti. Osmantan Erkır’ın sunduğu, Sinan Çetin, Nurgül Yeşilçay ve Müjde Ar gibi ünlü oyuncuların jüri koltuğunda oturduğu yarışmada Kıvanç Baran Aslan da her hafta yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Bu yarışma oyuncunun Haldun Dormen gibi bir tiyatro duayeninden eğitim almasını sağladı ve yeni kapılar açmış oldu.

Çeşitli tiyatro oyunlarında görev yapan Kıvanç Baran Aslan, “Cesaret Ana ve Çocukları” adlı önemli bir savaş karşıtı oyunda da rol aldı. Çağdaş tiyatroya yön veren sanat adamlarından biri olan Brecht’in kaleme aldığı oyunda Cesaret Ana karakteri bir yandan savaşın üstünden geçimini sağlarken, bir yandan da evlatlarını savaştan korumak için mücadele veriyor.
Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir Kıvanç Arslan Kimdir
Kıvanç Baran Aslan, ismini tıklanma rekorları kırarak fenomen haline gelen bir videodan alan “Oğlum Bak Git” adlı filmle sinema dünyasına adım atmıştır. 1.89 cm’lik boyundaki oyuncu filmde Metin Yıldız, Yavuz Seçkin, Nazlıhan Yılmaz ve Veysel Diker gibi önemli oyuncularla birlikte görev yapmış ve filmde Sabit adlı bir karakteri canlandırmıştır.

İyi şarkı söyleyebildiğini de kanıtlayan Kıvanç Baran Aslan, şu sıralar Mint Yapım imzalı Doksanlar dizisinde Halil karakterini canlandırmaktadır. Dizi de hükümet tarafından et fiyatlarına yapılan zammı arkadaşlarıyla delmeye çalışırken yakalandığı sahne çok güldürmüştür.