Kot Tunik Kombinleri

21 Haziran 2015

Kombin yapmakta zorlanılmayan kolay parçaların başında, kot tunikler gelir. Özellikle yazın vazgeçilmezleri arasında olan kot tuniklerle, hepimiz kendi stilimizi yansıtan kombinlere imza atarız. Bazen enerjik bir kombin, bazen tek renk hakimiyetindeki parçalar, bazen de kendimizi çocuk gibi hissettiğimiz kombinler.
İşte günlük koşuşturmalarda en rahat edilen kıyafetlerin başında gelen kot tuniklerinizi, babetleriniz ya da spor ayakkabılarınızla gönül rahatlığıyla kombinlemeye ne dersiniz? Kaymayan ipek bir eşarp, ya da sizi en iyi yansıtan rengin olduğu şık bir şal bu kombine eşlik etsin. Kalın bilezikler, kolyeler ya da sıra dışı yüzüklerle de kombinizini canlandırabilirsiniz.

Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir? Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir