Küçük Yalancılar Dizisi

ABC’nin ödüllü dizisi Pretty Little Liars (Sevimli Küçük Yalancılar) Türkiye’ye uyarlanıyor. Başroller içinse Merve Boluğur ve Seda Önder’le görüşülüyor.
Bir Amerikan fenomeni daha Türk ekranlarına hazırlanıyor. ABC kanalında 4 sezondur yayınlanan ve ‘ödül rekortmeni’ olarak bilinen “Pretty Little Liars” (Sevimli Küçük Yalancılar) Türkiye’ye uyarlanıyor. Saner Ayar’ın Araplar’la ortak kurduğu O3 adlı şirketin projesi olan dizi için hazırlıklar başladı.
4 yakın kız arkadaşın hikayesini konu alan yapım için görüşülen isimler sır gibi saklanıyor. Ana karakterlerden biri için Merve Boluğur diğeri içinse Demet Akalın’ın vokalisti olarak tanınıp müzik piyasasına giren Seda Önder’le görüşülüyor. Önder, rolü için Cihangir’de bir oyunculuk okulunda ders almaya başlayacak.
Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi Küçük Yalancılar Dizisi
Sır bir ölümle başlıyor
8 Haziran 2010′da dünyada yayınlanmaya başlayan ve Sara Shepard’ın romanından uyarlanan dizinin hikayesinde bir pijama partisinde Alison kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. 1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında görülür. Cesedi bulununca diğer dört kız “A” adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison’ın bildiği sırları içeren mesajlardır. Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.


You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir