Mehmet Aykaç Kimdir

tarafından
1248
Mehmet Aykaç Kimdir

25 Nisan 1992 Hatay/Erzin doğumlu olan Mehmet Aykaç İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü’nde okumaktadır. Keman ve Gitar çalabilen Mehmet Aykaç lisanlı bir futbolcudur olup Körfez İskenderunspor’da oynamıştır.
Sil Baştan dizisinde sınıftaki en yakışıklı erkek rolünü oynayan Mehmet Aykaç “Sil Baştan Mete” karakterini canlandırmaktadır. Müzikle oldukça ilgili olan Mehmet Kahya Aykaç; o ses türkiye yarışmasına katılarak şansını denemiştir ancak hiçbir jüri üyesinin dönmemesiyle yarışma hüzünle sonuçlanmıştır.
TRT 1’de yayınlanan “Eski Hikaye” dizisinde Atakan rolünü oynamış olan Mehmet Aykaç’ın lise yıllarında aldığı “En iyi beste – en iyi solist” ödülü bulunmaktadır. Şuanda Sil Baştan dizisinde Mete rolünü canlandıran Mehmet Aykaç reklam filmi projelerinde de yer almıştır.
Yaşı : 22
Nereli : Hatay
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Mehmet Aykaç twitter : @aykacmehmet_
Mehmet Aykaç instagram : @mehmetaykac

Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir Mehmet Aykaç Kimdir