Melisa Şenolsun Kimdir

tarafından
1336
Melisa Şenolsun Kimdir

Doğum Tarihi : 1996
Yaşı : 19
Doğum Yeri : İzmir
Burcu : –
Boyu : 170 cm
Kilosu : 55 kg
Göz Rengi : Yeşil

Star Tv de yayınlanacak olan ABC kanalında 5. sezonunu geçiren PRETTY LITTLE LIARS dizisinin Türk televizyonlarına uyarlanacağı konuşuluyor. “Tatlı Küçük Yalancılar” adıyla yayınlanacak.
Melisa Şenolsun Biyografisi Kimdir

1996 yılında İzmir’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Güneşi Beklerken Dizisinde ismini duyuran Efecan Şenolsun’un kız kardeşidir. 170 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Göz rengi ise yeşildir. Melisa Şenolsun ilk dizi oyunculuğu tecrübesini Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinde yaşayacaktır. DiziOyunculari.Biz Daha önce bir tecrübeye sahip olmayan güzel oyuncunun göstereceği performans ile ilerde daha çok projede karşımıza çıkmasını ümit ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

Twitter Hesabı: @MelisaSenolsun

Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir Melisa Şenolsun Kimdir