Merve Akaydın Kimdir

tarafından
665
Merve Akaydın Kimdir

Doğum Antalya (d.1989)
Boy 1.60
Kilo 50

Samanyolu Tv nin sevilen dizilerinden “Şefkat Tepe” izleyenlerin sempatisini toplarken, dizinin güzel oyuncularından Aslı karakterini canlandıran Merve Akaydın hakkında bilmek istediğiniz bütün bilgileri sizinle paylaşacağız. Samanyolu Tv ekranlarında cumartesi günü yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin sungurlar timinden olan Aslı yani Merve Akaydın, Anadolu Üniversitesi Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirmiştir.
Spor yapmayı çok seven Oyuncu aynı zamanda 2 senedir Plates ile ilgilenmiştir.Örnek almış olduğu oyuncular ise İlker Aksum, Zerrin Tekindor, Marlon Brando gibi isimlerdir.
Ekranlarda tanınmasında şüphesiz Şefkat Tepe dizisindeki rolünün payı çok büyük.Az bir süre değil 3 yıla yakın dizide oynamak ve büyük kitlelerin beğenisini kazanmak gerçekten kolay iş değil.Şahin ile beraber dizide büyük bir sevgi örneği göstermiş ve Türkiye’nin beğenilen adlarından olmuştur.Dizi Konya’da çekilmiştir.

Bu diziden hariç Farklı Boyut isimli dizidede rol almıştır.

Ünlü Oyuncunun boyu 1.60 cmdir kilosu ise 50-52 civarındadır.
Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir Merve Akaydın Kimdir
Hedefleri arasında farklı birçok rolü canlandırmak ve ilerleyen zamanlarda daha çok oyunculuk konusunda başarısı sağlamak olan güzel oyuncuya bizde başarılarımızı sunuyoruz.