Nergis Kumbasar Kimdir

tarafından
1251
Nergis Kumbasar Kimdir

Nergis Kumbasar
Doğum tarihi : 25.Mayıs.1963
Nergis Kumbasar kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model, Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu
Nergis Kumbasar doğum yeri : Ankara
Nergis Kumbasar Biyografisi
Nergis Kumbasar, 25 Mayıs 1963 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası profesör doktordur. Bir erkek kardeşi vardır. Ankara Kolejinden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan mankenlik diploması aldı. Üniversite eğitimini yarıda bırakarak mankenliğe başlamış ve mankenliğe devam ederken Reklam filmleri, sinema ve TV tekliflerini değerlendirip oyuncu, sunucu ve senaryo yazarı olarak hayatına yön vermiştir.
Mehmet Ali Erbil ile evlendikten sonra mankenliği bırakmıştır.

Halen, sunucu ve oyuncu olarak televizyon programlarında yer almaktadır. TRT’ye Sağlık Bakanlığı’nın sponsorluğunda bir sağlık programı yaptı.

Nergis Kumbasar, 20 ağustos 1989 tarihinde oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile evlenmiştir. 1996 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten Yasmin (d. 02 Aralık 1995)adında bir kız çocuğu vardır.
Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir Nergis Kumbasar Kimdir
Yazdığı senaryolar:
2007 – Sardunya Sokağı – TV Dizisi
2007 – Evimin Erkeği – TV Dizisi

Filmleri : 2008 – Yeniden Başlasın (proğramda sunuculuk yaptı)
2006 – Acemi Cadı – TV Dizisi
2005 – Çapkın – TV Dizisi
2004 – Tam Pansiyon – TV Dizisi
2002 – Muhteris Ruhlar
2000 – Eyvah Kızım Büyüdü – TV Dizisi
1989 – Sevmek ve Ölmek Zamanı
1985 – Dokuzuncu Hariciye Koğuşu
Nergis Kumbasar Kimdir