Parfüm Terapisi

tarafından
1004
Parfüm Terapisi

Koku hafızası, bir filin hafızası kadar kuvvetli! Duygularımızla ve ruh halimizle özdeşleştirdiğimiz bu mucizevi aracılar sayesinde, yıllar önce hissettiğimiz bir şeyi aniden hatırlayabiliyor, çok uzaklara gidebiliyoruz. Parfümler de bu yüzden hayatımızın yerleşik bir parçası!
Şekerli kokular kullanmayı seviyorsan, güleryüzlü ve renkli bir kadınsın! İnsanları gülümsetmek ve günlerini güzelleştirmek, günlük rutininin bir parçası.
Doğanın taze ve ferahlık veren kokuları vazgeçilmezsinse, sen enerjik ve yenilikçi bir kadınsın! Güçlü, bağımsız ve hareketli kişiliğin seni sen yapan en önemli parçan.
Baharatlı notalar içeren kokular favorilerinse, sen dikkat çekmeyi ve girdiğin ortamın havasını değiştirmeyi seviyorsun! Her daim cazibeli ve çekici olmak, senin ruhunda var.
Pa Parfü Parfüm Parfüm Tera Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi Parfüm Terapisi