Petek Dinçöz Kimdir

tarafından
714
Petek Dinçöz Kimdir

Didem Ezgü , bilinen adıyla Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz Kimdir Petek Dinçöz KimdirPetek Dinçöz 29 Mayıs 1980 yılında İzmir’ de doğmuştur. Petek dinçöz iş hayatında bir çok alana yönlenmiştir. Kariyerinin ilk adımlarına mankenlikle başlamış ve daha sonra , müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Müziğin kendisine göre olduğunu düşünen Dinçöz , assolist olarak başladığı müzik piyasasında 2001 yılında bir single çıkararak ilk profesyonel adımı atmış oldu.

Alanında hızlı bir çıkış yapan Petek Dinçöz , en iyi çıkış yapan sanatçı olarak ödül almıştır. Kariyerinde başarıya doğru koşan hızlı adımlarla ilerlerken 2012 yılında Çarkıfelek sunuculuğu yaparak ekranlarımıza görmeye alıştığımız bir yüz olmuştur.

Aşk hayatında ise , Petek Dinçöz yine sık sık gündeme dülmektedir. Uzun bir süredir sevgilisinin ismini sır gibi saklayan petek dinçöz yakın bir süre önce sevgilisi ile görüntülenmişti. Sevgilisi Abdullah Taşkın , tesktil işi ile uğraşmaktadır ve Petek Dinçözden 1 yaş küçüktür. İş hayatında ve aşk hayatında mutlu olduğunu belirten Petek Dinçöz , sevgilisi ile arkadaş ortamında tanıştığını ve hatta evlilik teklifi ettiğini de söyledi.