Pınar Apaydın Kimdir - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

Pınar Apaydın Kimdir

4cc_c7c35 2012-07-04-cansel-elcin-pinar-apaydin-ile-dunya-evine-girdi 56961900-cansel-elcin-pinar-apaydin-ile-carsamba-gunu-evleniyor0 1306306045_29_canselelcin g6wdcutrcgx1suocjt8s haber-211834E7 pinar-apaydin-005 pinar-apaydin-fotograflari-5 Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın Kimdir Pınar Apaydın biyografi:

Ünlü oyuncu Pınar Apaydın Istanbul’da bir animatördür.. Pınar Apaydın ilkokula Özel Kalamış İlkokulu’nda başlayıp, Kalamış İlköğretim Okulu’nda ilköğretim hayatını sürdürmüştür..
Eğitiminin ilk aşaması olan ilkokulu bitirince İstek Semiha Şakir’de ortaokuluna başlayarak orta öğrenime ilk adımını atmıştır. Burada orta sonda sınıfta kaldıktan sonraki bir senesini de bu okulda geçirip, eğitim hayatına ilk başladığı yere yani Özel Kalamış Lisesi’ne dönmüştür.

Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film – Animasyon bölümünün üç kişilik sınıfını ( Pınar Apaydın’ın liseden sonra gittiği ve animasyonu öğrendiği yer) başarı ile tamamladı.

Pınar Apaydın- Cansel Elçin

Pınar Apaydın ile Cansel Elçin geçtiğimiz günlerde Tarabya Fransız Bahçesi’nde düzenlenen düğünle dünya eTam olarak Yüz elli kişinin davetli olduğu kır düğününe çiftin aile yakınları ve dostları katıldı. Tören öncesi eşi Pınar Apaydın ile basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cansel Elçin’in bıyıkları ise hayli ilgi topladı.vine girerek bu birlikteliği resmiyete dökmüş oldu.

You may also like...

2 Responses

  1. Melis dedi ki:

    Ne zaman doğmuş ki?:(:(:(:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir