Racon Dizisi

RACON DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU
Ekranlarda yeni dizilerin boy gösterdiği bu günlerde bir çok dizi gösterişli bir başlangıcın ardından hüsrana uğrayarak erken final yapıp yayın hayatına son veriyor hatta bazıları final bile yapamadan yayından kaldırılıyor. Son zamanlarda artan dizilerin hangilerinin yayın hayatına devam edeceği belirli süre geçtikten sonra ortaya çıkıyor.
Televizyonların vazgeçilmezi olan dizilere artık fazla ilgi duyulmadığından mıdır bilinmez ama bu kadar çok dizi yayına girip kısa bir süre sonra yayından kaldırılması hiçte normal olan bir şey değil gibi görünüyor.
Ekranlarda boy gösterecek olan bir yeni dizi ise Racon dizisi. Mehmet Aslantuğ ile Pınar Bulut gibi isimlerin yer alacağı dizi büyük dikkat çekmeyi başaran dizilerden bir tanesi.

Mehmet Aslantuğ Racon dizisinde Kenan rolünü canlandıracak.
Racon dizisi ne zaman başlayacak ve hangi kanalda olacak detaylı bilgi geldiğinde eklenecektir.

RACON DİZİSİ KONUSU
Karanlık ve pis işlerin içinde bulunan Kenan babasının ölümünden sonra dengesi iyice bozulmaktadır.
Kabadayı olan Kenan’ın kızı olan Yağmur ise babasının yaptığı işlerden son derece rahatsızdır.
Ama ister istemez kızı Yağmur’da babası Kenan gibi bu işlerin içine girer.
Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi Racon Dizisi


You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir