Rüveyda Öksüz Kimdir

tarafından
1673
Rüveyda Öksüz Kimdir

Ruveyda Öksüz doğum tarihi 1994’tür. İstanbul ilinde dünyaya gelen ünlü model bu ilde yaşamaya devam ediyor. 1.80 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Ruveyda Öksüz yarışmacı olarak yer aldığı 2013 Miss Turkey Güzellik Yarışmasında derece almıştı. Yarışmadan sonra bir süre daha modellik yapmaya devam etti ve ardından oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ezra dizisi ekibinden aldığı teklifi değerlendiren oyuncu şu anda Ezra dizisinde yer alıyor.
Astronomi eğitimi almış olan oyuncu sigara ve alkol kullanmamaktadır. Miss Turkey yarışmasında kraliçe seçildikten sonra yaşamı tamamen değişti. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünde eğitim alan oyuncuya başrol oyuncusu olarak yer aldığı Ezra dizisinde başarılar dileriz.
Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir Rüveyda Öksüz Kimdir