Son Çıkış Dizisi

tarafından
578
Son Çıkış Dizisi

Başrollerinde Furkan Palalı, Tolga Güleç, Dolunay Soysert, Deniz Barut ve Sultan Ulutaş gibi isimlerin yer aldığı “Son Çıkış” isimli dizi 08 Ağustos Cumartesi günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Dizide, İstanbul’un varoşlarında yaşayan, hayatlarının baharında adeta açmaya hazır birer filizken türlü sebeplerle bağımlı hale gelmiş, eğitimlerini tamamlayamamış, yitik ve yüz çevrilen gençlerin sorunları konu ediliyor.

Yeni yayın döneminin iddialı projelerinden biri olmaya aday Son Çıkış adlı dizinin hikayesinde, Geçmişte kader ortaklığı yapmış iki eski dost olan Furkan Palalı (Kenan) ve Tolga Güleç (Cesur) hayatlarındaki seçimler ve eski bir aşk hikayesi yüzünden karşı karşıya gelirler.

Birinin cezaevi sonrasında hayatında açtığı temiz sayfa, diğerinin elde ettiği güç ve para ile birlikte içinde bulunduğu kirli dünya, bu iki eski kader ortağını karşı karşıya getirirken heyecanla izlenecek bir hesaplaşmaya sahne oluyor.

Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi Son Çıkış Dizisi