Sümeyra Koç Kimdir

tarafından
685
Sümeyra Koç Kimdir

1988 yılında istanbulda doğan sümeyra koç şimdilerde 26 yaşında güzel bir oyuncudur. Sümeyre Koç’un boyu 1.73 metre olup kilosu da 60 kg’dır. Ocak ayında Kanal D’de başlayacak olan Adı Yok dizisinde Orhan Kılıç’a partnerlik edecek olan Sümeyra Koç’un resmi twitter hesabı da @sumeyra_koc şeklindedir.

Daha önce en son final yapan Kurt Seyit ve Şura dizisinde Duru karakterini canlandıran Sümeyra Koç bu yapımdan önce de Lale Devri, Sana Bir Sır Vereceğim gibi dizilerde de rol almıştır. Sümeyra Koç’un parlak olan yıldızı bence ADI YOK dizisi ile daha da parlayacak zira dizi Kurtlar vadisi pusu dizisinin yapımcı şirketi PANA FİLM tarafından hazırlanmaktadır.
Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir Sümeyra Koç Kimdir
Sümeyra Koç’un eğitimi ise şu şekildedir: İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan sümeyra koç bir süre yurt dışında da dil eğitimi alarak oyunculuk eğitimlerine başlamıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu bunun yanı sıra eğitim koçluğunu da yapmıştır. Tabi sadece dizilerde rol almamış oyuncumuz. Bunların dışında Türkcell’in reklamlarında da hatırlıyor olabilirsiniz. Aşağıda ise sümeyra koç oynadığı diziler hakkında bilgiler verilmiştir:

Lale Devri- 2010
Sana Bir Sır Vereceğim- 2013
Kurt Seyit ve Şura- 2014
Adı Yok – 2015 (yeni dizisi)