Tansu Biçer Kimdir

tarafından
356
Tansu Biçer Kimdir

Tansu Biçer
Sinema oyuncusu
Tansu Biçer, Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. 4 Temmuz 1978 yılında Ankara’da doğdu. İzmir’de Karşıyaka Şemikler Lisesi’nden mezun oldu.
Doğum: 4 Temmuz 1978 (37 yaşında), Ankara
Ödüller: Altın Portakal En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü
Adaylıklar: Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü
Doğum Tarihi : 4 Temmuz 1978
Yaşı : 36
Doğum Yeri : Ankara
Burcu : Yengeç
Boyu : 170 cm
Kilosu : 70 kg
Göz Rengi : Mavi
Tansu Biçer Biyografisi / Kimdir?
4 Temmuz 1978 yılında Ankara‘da doğdu. İzmir’in Karşıyaka Semtindeki Şemikler Lisesinden mezun oldu. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü okudu. İstanbul’a yerleşen ünlü oyuncu burada tiyatro oyunculuğunun yanı sıra çeşitli sinema ve televizyon filmlerinde seslendirme çalışmaları yapmıştır. Çok sayıda film ve dizi de oyunculuk yapmıştır. En İyi Erkek Oyuncu ödlünü çok sayıda almıştır. Fiziksel özelliklerine baktığımızda; boyu 170 cm, kilosu 70. 2012 yılında Yük adlı filmde beraber oynadığı rol arkadaşı ile sette büyük aşk yaşayan Tansu Biçer Tülin Özen ile sevgilidir. Beşiktaş taraftarıdır.
Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer Tansu Biçer
Tansu Biçer’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Beş Kardeş
İtirazım Var
Yozgat Blues
Sen Aydınlatırsın Geceyi
Yük
Küf
Beş Şehir
Güneşin Oğlu
Süt
Gönül Yarası
Cinayet
Şubat
Leyla İle Mecnun
Muhteşem Yüzyıl
Kapalı Çarşı
Çok Özel Tim
Hırsız Polis
Dişi Kuş
Herşey Yolunda