Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri

tarafından
580
Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri

Balayı için uygun yer arayanlar için bir adres verebilirim: Tayland!

Dünyanın en iyi tatil destinasyonları arasında yer alan Tayland, National Geographic, Forbes, Lonely Planet, TripAdvisor, NY Times gibi saygın kuruluşlarının hazırladığı, görülmesi gereken yerler listesinde mutlaka yer alıyor. Amacınız ister ucuz bir yurtdışı tatili olsun, ister güzel balayı tatili, egzotik kelimesinin anlamını bulduğu Tayland doğru bir tercih olacaktır.

Butik otel ve bungalovları, lüks otel veya resortları ile her bütçeye uygun, cazip balayı otelleri ve erken rezervasyon fırsatları ile Tayland, dünyanın bir çok yerine göre çok daha uygun bir yurtdışı balayı tatili yapma fırsatı veriyor. Bu eğlenceye daha çok bütçe ayırmak anlamına da geliyor.

Egzotik bir iklimde, ömür boyu anımsanacak romantik bir tatil deneyimini istemeyen var mı?

İşte Tayland’da tercih edebileceğiniz balayı için uygun yerler:
Dünyanın en iyi plajlarının bazılarına ev sahipliği yapan Phuket, dünyanın en gözde balayı destinasyonları arasında yer alıyor.Balayı için uygun oteller, adanın hemen her köşesine serpilmiş gibi. Adanın ne yanına baksanız şahane plajlar ve etkileyici bir doğa görürüsünüz.
Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri
Samui Adası, balayı adası kelimeleri ile özdeşleşmiş bir yer. Bu tropik ada, bir balayı tatilinin olmazsa olmazlarının tümünü sunuyor. En güzel kumsallar, en berrak deniz, en renkli deniz altı yaşamı, en güzel doğal güzellikler ve en güzel aktiviteler ve daha bir çok enleri vadediyor.
Keyifli ve aktivitelerle dopdolu bir balayı tatili için Chiang Mai muhteşem bir tercihtir.

Konfor ve lüksü ekonomik sunan otelleri, dünya mutfaklarının lezzetlerine davet eden nefis restoran ve kafeleri, büyülü tapınakları ve outdoor aktiviteleri ile dikkate değer bir şehir.
Eğer büyük şehirleri seviyorsanız, Bangkok, balayı tatilinizi geçirebileceğiniz en güzel başkentlerden bir tanesi.
Bu şehirde rahatlıkla 5 yıldızlı balayı otellerinde kalabilirsiniz, dünyanın bir çok başkentinden daha uygun fiyatlıdır
Bangkok’a sadece birkaç saat uzaklıktaki Hua Hin, aynı zamanda Taylandlılar için de bir balayı ve tatil destinasyonu.