Tuana Tunalı Kimdir

tarafından
567
Tuana Tunalı Kimdir

Günümüzün sevilen dizilerinden biri olmayı başaran DEniz Yıldızı adlı dizide rol alan beğinilen ve genç kızların yakışıklı sevgilisi genç oyuncu Tuan Tunalı biyografisini bu sayfamızda Tuan Tunalı hayranlarıyla paylaşıyoruz.

Tuan Tunalı Belçika’da doğmuştur.Tuan Tunalı’nın doğum tarihi 02.12.1983.Tuan Tunalı Dizilerde son zamanlarda sıkça görülen isimler arsında kendine yer etmiştir. Tuan Tunalı Okuduğu Okullar şöyle Tuan Tunalı Büyük Kolejde, Kolej XXIII , Tevfik Fikret Lisesinde, Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Ve Televizyon bölümünde okudu, Paris’de Sinema Üzerine MBA Master’ı yaptı. Tuan Tunalı 2009 2010 yılında başlayan deniz yıldızı dizisinde oynayan oyuncu rölünü başarılı bir şekilde yerine getirirken, herkezin de ilgi odağı olmayı başarmıştır.Tuan Tunalı Dizide daha da sakin bir kişilikteydi. Üvey kardeşiyle bazen anlaşamasalarda yinede güzel geçiniyorlardı.

Kendisini deniz yıldızı dizisinin özgürü olarak tanıdığımız tuan tunalı oyunculuğunun yanında basketbol gibi hobiler ve yardımcı yönetmenlik gibi uzmanlık alanları vardı.

Boyu:1.84
Yaş:30
Kilo:78
Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir Tuana Tunalı Kimdir