Yaz Makyajının Sırları

tarafından
338
Yaz Makyajının Sırları

İşte yaz makyajında önemli noktalar:
Cildinizi nemlendirin

Cildinizi her gün düzenli olarak nemlendirmenin genç ve ışıltılı görünümünüzü korumaya katkısı oldukça büyüktür. Yaz – kış nemlendirici bakım kremleri kullanmak gerekirken, yazın güneşten koruyan bir nemlendirici kullanmanın daha iyi sonuçlar vereceği biliniyor.

Uzmanlar, yaz aylarında nemlendirilmiş cildi en sağlıklı kapatacak olan ürünün pudra olduğunu belirtiyor. Kış döneminde kullanılan pudra, güneşte koyulaşan tene açık kalıyor, bu yüzden yazın bronz pudra kullanmayı tercih edin.
Yüzün en ilgi çekici bölgesi gözler, makyajın hiçbir zaman ihmal edilmeyecek en önemli bölgesidir.
Dolgunlaştıran, suya dayanıklı, kirpikleriniz için güçlü ve volümlü gösteren maskaralardan birini seçerek göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Gözlerinizde far kullanmayacağınız için maskarayı dilediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz.
Dudak makyajınız için yaz ayları boyunca kullanacağınız bir parlatıcıyı mutlaka çantanızda bulundurun.

Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları Yaz Makyajının Sırları