Yeşim Dalgıçer Kimdi

tarafından
1216
Yeşim Dalgıçer Kimdi

Yeşim Dalgıçer Kimdir
İnadına Aşk Dizisinde Leyla Karakterini canlandıran Yeşim Dalgıçer 14 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Televizyon ekranlarına ilk kez Affet Bizi Hocam Dizisindeki Mine karakteriyle merhaba demiştir. Yaklaşık 10 yıldır oyunculuk yapmaktadır.

Günlük hayatında rahat kıyafetleri, makyajsız duru bir teni tercih eden güzel oyuncu modayı çok fazla takip etmediğini söylemekle beraber ama hoşuna giden durumlarda da modadan kopmadığını ifade ediyor. Güzellik kavramını ise bakımlı olmak olarak tanımlayan oyuncumuz güzelliğine ve kişisel bakımına çok önem vermektedir. Fiziksel özelliklerine baktığımıza Dalgıçer 170 cm boyunda 55 kilodur. Saç rengi kestane ve göz rengi ise kahverengidir.
Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi Yeşim Dalgıçer Kimdi
Twitter Hesabı: @yesimdalgicer
Yeşim Dalgıçer’in Oynadığı Dizi ve Filmler
İnadına Aşk
Hile Yolu
Gelecekten Bir Gün
Sakarya Fırat
Cadde Hikayeleri
Osmanlı Cumhuriyeti
Zoraki Koca
Aşk Kapıyı Çalınca
Umut Adası
Rüyalarda Buluşuruz
Acı Hayat
Affet Bizi Hocam