Kapat
Gül Köseoğlu Kimdir?
Kim Kimdir? 35 views 0

Gül Köseoğlu Kimdir?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Gül Köseoğlu, 1983 yılında Denizli’de doğmuştur. Gül Köseoğlu, 1.71 boyundar. İstanbul Bahçelievler’de yaşıyor. Aslen Denizli’li ve ailesi halen orada yaşıyor.
Kuşadası’nda tanıştığı bir İngilizle 20 yaşında evlenmiş, 3.5 yıl evli kalmış boşandıktan sonra da İngiltere’de yaşamaya devam etmiş. Toplamda 8 yıl İngiltere’de yaşamış. İngiltere’de make-up okuyup modellik yapmış. Türkiye’ye dönüp THY’de kabin memuru olmuş. Gül, neşesi, rahatlığı ve espri kabiliyetiyle herkes tarafından çok sevileceğine inanıyor. İkizler burcu, sabırsız ve ş.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu Gül Köseoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir