Kapat
Kim Kimdir? 37 views 0

Leyla Tanlar Kimdir

Leyla Tanlar İzmirli olup oyunculuk eğitimini otuzbeş buçuk sanat merkezinde almıştır. İlk defa televizyon karşısına Paramparça dizisi ile çıkıyor ve dizinin izleyicileri daha önce görmediği Cansu karakterini kim canlandırıyor, cansu kimdir gibi değişik spesifik aramalar yapıyor.
Paramparça dizisi Cansu karakteri
Paramparça dizisindeki Cansu karakteri Dizinin diğer karakterleri olan Cihan ve Dilara çiftinin 15 yaşındaki kızları rolünde oynuyor. Derslerinde oldukça başarılı olan Cansu aynı zamanda binicilikle uğraşıyor. Sıcak dürüst ve iyi bir kız rolünde. Annesi Dilara’nın mesafeli tutumundan ve başarı hırsından dolayı babası ile daya iyi anlaşabiliyor. Dizide en büyük destekçisi abisi ozan oluyor.
Paramparça dizisinin yayınlanmasından itibaren iyi bir izleyici kitlesine ulaşması yapımcıları ve oyuncuları sevindirdi. İyi bir kanalda iyi bir zamanda param parça dizisi izleyicilerde merak uyandırmaya devam ediyor.
Leyla Tanlar Yaşı : 15
Leyla tanlar nereli : izmir
Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir Leyla Tanlar Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir