Kapat
Moda 56 views 0

Okul İçin Farklı Saç Modelleri

Okulun ilk günü unutulmaz olmak isteyenler buraya!

Okullar yavaş yavaş açılıyor. Sen de okula giderken farklı ve yeni saç modelleri denemek istiyorsan doğru yerdesin. Senin için önereceğimiz 5 saç modeli sayesinde okulun en havalı kızı sen olabilirsin.

İkili örgü: Boksör örgüsü olarak da bilinen bu örgü 2016 yılının en popüler stillerinden biri oldu. Sen de okulun ilk günü ikili örgülerinle çok havalı görünebilirsin. Bu saç modelini daha renklendirmek istersen saç bandanalarından yardım almalısın.

Renkli örgüler: Rita Ora’nın bu saçlarına bayıldık. Okulun ilk günü adeta çocuklar gibi şen olduğunu göstermek için bu saç modelini deneyebilirsin. Senin renkli kişiliğini dışarı yansıtacak olan bu model, eminiz çok dikkat çekecektir.

İkili topuz: Okula dönüş sezonuna en çok yakışacak saç modellerinden biri de bu! Saçlarını önce ikiye ayır, daha sonra üstteki tutamları tekrar ikiye ayır. Saçlarının döndürerek salaş topuz görünümü ver. İşte bu kadar! Okulun yaramaz kızı saç modeli ile yeni döneme damga vurabilirsin.

Zarif burgular: Hem pratik hem de şık bir saç stili arıyorsan bu sana göre! Saçlarının kenarlarından alacağın iki tutamı burarak arkada buluştur. Eğer romantik saç modellerinden hoşlanıyorsan bu modeli ince örgülerle de yapabilirsin.

Karışık örgüler:
Okulun ilk günü hem sade hem de çekici bir model arıyorsan örgü modellerinden uzaklaşmamalısın. Bu model ile okulda tarzını ortaya koyacaksın. Saçlarını ördükten sonra daha doğal görünmeleri için aralarından ince tutamlar çıkarmayı unutmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir