Kapat
Moda 38 views 0

Renkli Göz Makyajları

Renkli göz makyajları bu İlkbahar/Yaz sezonunun makyaj modasına damgasını vurdu.Bakışlarına renk katmaya hazırsan önerilerimize kulak ver!Eyelinerına renk kat!
Uygulama zamanı

Rengin tüm gece göz kapaklarında kalacağından emin olmak için uygulamaya bej tonlarındaki göz farınla ile baz yaparak başla. Daha sonra, istediğin renkteki eyeliner ile üst kirpiklerin boyunca kalın bir kedi gözü makyajı uygula. Eyelinerın hızlı kuruması için kurutma makinanın soğuk ayarından yardım almayı dene.
Renk seçimi

Mavi göze mavi renk? Şaşırmış olabilirsin ama eminiz ve son kararımız. Eğer güzel mavi gözlerin varsa, harika bir mavi kedi gözü uygulamaman için hiçbir neden yok. Fakat gözlerinle aynı tonu tutturmaya çalışmak yerine kontrast renklerden yardım alıp seçimini koyu mavi veya neon eyelinerdan yana kullan. Neon renkler bu sezonun yükselen trendi, unutma!

Ve tabii ki tüm göz renkleri ile uyum sağlayacak bir ton için kahverengiye yönelmeyi deneyebilirsin. İnce uygulanmış ışıltılı bir kahve tonu gerçek bir ışık oyunu etkisi yaratır. Bir başka harika fikir de Cumartesi gecesi için gelsin. Kahve kedi gözü makyajının üzerine altın pırıltılar uygulamayı dene, sonuçlara bayılacaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir