Kapat
Kim Kimdir? 156 views 0

Yusuf Çim Kimdir

Yaş : 26

Doğum Yeri : İstanbul

Eğitimi : Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü

Burcu : Terazi

Doğum Tarihi : 26 Eylül 1991

Ezra dizisinde Mustafa rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu Yusuf Çim 26 yaşında olup üç çocuklu bir ailede
en küçük çocuklarından biridir. Yusuf Çim’in burcu terazidir. Eğitiminin ilk yılları olan ilkokulunu Cibali İlkokulu’nda tamamlamıştır. Şuan Arel Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünde okumaktadır.
Yusuf Çim albümü olan oyuncular arasında yer alıyor. Yusuf Çim ilk albümü olan ” Olsun Bir Kere ” adlı albümünü 2013 yılında çıkarmıştır. Ayrıca yakışıklı oyuncu ve müzisyen olan Yusuf Çim bir güzellik yarışması olan Best Model yarışmasında dereceye girebilmiştir. Ezra dizisinde Mustafa karakterini canlandırarak oyunculuk hayatına devam etmektedir.
Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir Yusuf Çim Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir