Kapat
Teknoloji 398 views 0

Cep Telefonlarında En İyi Seçim ve Kıyaslama Nasıl Yapılır?

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte bilgisayar ve telefonların yeri de hayatımızın büyük bir parçasını kaplar oldu. Gündelik yaşantılarımız içerisinde çoğu vakit bilgisayar başında, geri kalan vakitlerin de çoğunluğunu telefonda oyalanırken geçiriyoruz. Hal böyle olunca da hem bilgisayar hem de telefonların işlevselliği yüksek, kalitesi ve kullanımı da yüksek, son teknoloji niteliğinde olsun beklentisi içerisinde bulunuyoruz.

 

Günlük rutin işlerimizin büyük bir kısmını da yine telefon aracılığıyla internete bağlanarak çok hızlı bir şekilde çözümleyebilir ve ihtiyaçlarımızı tamamlayabiliyoruz. Bu noktada telefonun önemi de günümüz şartları içerisinde bilgisayarlardan da üstün oluyor. Peki telefon seçimlerimizi yaparken nelere dikkat ediyoruz? Kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir araştırma yapmak istediğimizde, yeterince araştırabiliyor muyuz? Bunu en iyi sağlayan en iyi web siteler ile kıyaslama yaparak, telefonlar arası en iyi özellik hangisinde ön planda ve hangisi ihtiyacınızı karşılar nitelikte ise, buna göre tercihlerde bulunabilirsiniz.

 

İki Telefon Arasında Kaldığınızda Yardımcı Arama Motoru!

 

Birkaç marka arasında onlarca telefonlardan birine karar vereceksiniz ancak onlarca model arasında değerlendirmelerinizi yaparken hem dağınık bilgi hem de fiyat kıyaslamasını istediğiniz gibi yapamadığınız noktada, doğru telefon karşılaştırma araçları ile birlikte istediğiniz telefonu kıyaslayabilir ve istediğiniz markanın dilediğiniz modellerini yazarak hangi özellikler ön planda veya değil gibi bilgilerin tamamına tek pencerede ulaşabilirsiniz.

 

Cepkolik adlı web sitesi, güncel teknolojiyi kullanarak günümüz şartları içerisinde sizlere dağınık telefon modelleri arama sorunundan kurtararak, en iyi şekilde telefon karşılaştırma imkânı sunar. Apple markasından Samsung’a, Xiaomi’den Huawei’ye kadar tüm marka ve modelleri görüntüleyerek tam tamına 4 telefona kadar kıyaslama imkanına sahip oluyorsunuz.

 

2- 4 telefon arasında istediğiniz sayıda telefonları tek pencerede yazarak, dilediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Örneğin sizler için ekran boyutları ve çözünürlüğü yüksek olan bir telefonsa isteğiniz, 2-4 telefon arasında kaldığınız tüm telefonları yazarak en iyi çözünürlük hangisinde olduğuna tek pencerede karar verebilirsiniz.

 

İstediğiniz Telefona En Hızlı Ulaşma Aracınız: CepKolik

 

İnternet dünyasında birçok sektöre ait kullanışlı arama motorları bulunur. Cep telefonları, çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olunca, en iyi arama motoru altyapısını sunan CepKolik ile birlikte, tüm cep telefonu markalarına ait telefon modelleri arasında kıyaslamayı istediğiniz gibi yapabilir, filtreleme özelliğini kullanarak doğru seçimlerde bulunabilirsiniz.

 

Filtreleme özelliğinin oluştuğu tüm menüler şu şekildedir:

 

 • Marka Seçimi
 • Ön Kamera Çözünürlüğü
 • Arka Kamera Çözünürlüğü
 • RAM
 • Parmak İzi Okuyucu
 • Üç Arka Kamera Desteği
 • Su ve Toza Dayanıklılık
 • Ekran Tipi
 • Çıkış Yılı
 • CPU Sayısı
 • Piksel Yoğunluğu
 • Batarya Kapasitesi
 • Ağırlık

 

Daha birçok filtreleme seçeneklerini kullanarak, cep telefonu kıyaslama konusunda filtreleme aracılığıyla birlikte aklınızdaki telefona en uygun telefona ulaşmayı, birkaç tık ile başarabilirsiniz. Son derece başarılı ve yeni arama motoru olarak cep telefonları kıyaslaması konusunda kullanabileceğiniz Cepkolik ile telefon ihtiyacınızın olduğu her zaman doğru cep telefonunu seçme adına kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir