Kapat
Genel 457 views 0

1995’den Beri Havuz Ürünlerinde Öncü Firma

Havuzlar için ihtiyaç duyulan malzemelerin satışını online satış mağazası üzerinden yapan firma 1995 yılından beri havuz ürünlerinde öncü firma özelliğini üzerinde taşıyor. Havuzlar için her türlü ihtiyaca cevap vermeye çalışıyorlar. Kendi üretimleri olan ve bayiliklerini yaptıkları markaların ürünlerini web sayfasında satışa sunuyorlar.

Ürünler sayfada kategoriler altında bulunuyor. Bu kategoriler arasında ise şunlar yer alıyor; havuz temizlik ekipmanları, havuz pompaları, havuz kimyasalları, havuz aydınlatma ürünleri, havuz robotları, havuz filtreleri, havuz ızgara malzemeleri ve ısıtma sistemleridir.

Havuz Aydınlatma Ürünleri

Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan havuzların geceleri de kullanılabilmesi ya da havuz çevresinin karanlık olmasının ortadan kalkması için havuz aydınlatma ürünlerinin satışın yapıyorlar. Bu ürünler arasında led havuz lambası, havuz aydınlatma paneli, led havuz ampulü, havuz trafosu, sıva üstü havuz lambası ve süs havuzu aydınlatma ürünleri yer alıyor.

Havuz Pompa Türleri

Havuz ürünlerinin satışının yapıldığı web sitesinde havuz pompa türleri de satışa sunuluyor. Havuz pompa türleri arasında astral havuz pompası, gemaş havuz pompası, strn havuz pompası ve flo havuz pompası türleri bulunuyor.

Havuz Robotları

Deva havuz firması tarafından açılarak havuz ürünleri satışa yapılan web sayfasında havuz robotları da satışa sunuyor. Bu robotlar evlerde ya da iş yerlerinde bulunan havuzların temizlenmesi için kullanılıyor. Bu amaçla kullanılan robotlar arasında dolphin ve zodiac havuz robotları yer alıyor. Dolphin ve zodiac havuz robotu fiyatları robotların modellerine ve özelliklerine bağlı olarak farklı olabiliyor. Örneğin zodiac havuz robotu fiyat aralığı 2900 ile 12000 arasında olabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir