Kapat
Genel 519 views 0

Airfel Servis Merkezi

İstanbul’da faaliyet gösteren müşteri memnuniyeti odaklı bir Airfel servisi olarak amacımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimlerle uzman kadromuzu birleştirerek, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin yardımıyla müşterilerimiz için en uygun çözümü en kısa sürede üretmektir. Kombinizde oluşan arızaları gidermek veya bakım yaptırmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Senede bir defa kombiye bakım yaptırmak çok önemlidir. Bu hem cihazınızın ömrünü uzatacak hem de soğuk kış aylarında kombinizin arıza yapmasını engelleyecektir. Ayrıca tam randımanlı çalışmayan bir kombi doğalgaz faturalarınızın kabarmasına sebep olabilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kombinize her sonbaharda bakım yaptırmayı unutmayın. Bazen kombiniz bakım yapılsa dahi hava şartları, kullanım hatası gibi sebeplerden arıza uyarısı verebilir. Bu durumda yapılması gereken hızlı bir şekilde servis hizmeti veren yerlerden yardım almaktır.

Özel servis ağımız sayesinde gün geçtikçe daha çok büyümekte ve talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip tüm teknik servis taleplerini aynı gün içinde çözmeye çalışıyoruz. Teknik personel ekibimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır.

İstanbul Airfel servisi olarak bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için kalitemizden ödün vermeden sizlere en kaliteli hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti vermeye çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan haberdar olmak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir