Kapat
Teknoloji 1.621 views 0

Akıllı Tasarıma Sahip Vivo Apex 2019 Özellikleri

Vivo Apex 2019 modeliyle akıllı telefonlarda alışılmışın dışına çıkan bir tasarım ile geliyor. 24 Ocak Perşembe günü düzenlenecek bir lansman ile resmi olarak tanıtılacak olan Vivo Apex 2019 modeli tasarım olarak görenleri şaşırtıyor. Şimdiye kadar gördüğümüz akıllı telefonlardan çok farklı ve akıllı bir tasarıma sahip olacak cihaz yeni bir inovasyon yaratacak.

Telefonu incelediğimizde telefon üzerinde herhangi bir ses açma kapama ve güç düğmesi görmüyoruz. Buda akıllara cihazın çok daha teknolojik ve akıllı bir yapıya sahip olacağını getiriyor. Ön panele baktığımızda ise herhangi bir kamera ve sensörde bulunmadığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Farklı tasarımı ve ince çerçeveleri ile dikkat çeken cihazın arka kısmında iki adet kamera konumlandırılmış fakat herhangi bir ön kamerası bulunmuyor. Fakat daha önceden sürgülü kamera teknolojisi geliştiren şirketin yine böyle bir özellik ile Vivo Apex 2019’u bizlere sunacağını düşünüyoruz.

Teknik donanım açısından baktığımızda Snapdragon 855 işlemci ve 6GB RAM‘e sahip olacak cihaz alışılmışın dışında bir akıllı telefon deneyimi sunacak. Tasarımı oldukça iddialı olan telefonun kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir