Kapat
Teknoloji 540 views 0

Apple 3 Yeni iPhone için 5G Desteği Kullanacak

Apple severlerin merakla beklediği yeni iPhone modelleri Eylül ayında tanıtılmaya hazırlanıyor. Eylül ayında tanıtılacak 3 yeni iPhone modeli ile alakalı gün geçtikçe yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden bir taneside geniş açılı yeni bir kameranın arka kameralar arasında yerini alması oldu. Apple’ın 2020 planları arasında teknolojik anlamda ciddi değişiklikler bulunacak.

3 Model İçinde 5G Desteği Geliyor.

Yeni iPhone modellerinde 5G desteği olacağı sürekli konuşuluyordu. Bazı kişiler sadece 2 adet iPhone’da 5G özelliği bulunacağını söylesede yeni sızan bilgilere göre tanıtılacak 3 yeni iPhone modelinde de 5G özelliği bulunacak. Apple’ın yeni iPhone modellerinde Qualcomm 5G modem kullanacağı düşünülüyor.

Apple genelde 3 modelin tanıtımını yaptığında modeller arasında bir tanesi diğer modellere göre düşük özellikte ve farklılık içeriyordu. Apple bunu düşük gelirli kitlelere hitap amaçlı yapıyordu. Fakat yeni modellerin ekran klasmanında baktığımızda 3 modelinde OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Bu bilgi 3 modelin birbiri ile benzer olduğunu gösteriyor. Ekran boyutu olarak cihazlar sırasıyla 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç boyutlara sahip olacak.

Bu bilgilerin doğruluğunu görmek ve tüm detaylardan haberdar olmak için Eylül ayını beklememiz gerekecek. Yeni bilgileri ve sızıntıları sürekli sizinle paylaşıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir