Kapat
Genel 530 views 0

Buderus Servis Numarası: 444 78 56

Kombiler, evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler kışın ortamın ısıtılmasına, yazın ise mutfak ve banyoda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kişilere büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan kombiler, zaman içinde daha da geliştirilmekte ve yeni modeller ile kullanıcılarla buluşmaktadır. Buderus marka kombiler ise uzun yıllardan beri kullanılmaya devam etmektedir.

Bir dünya markası olan Buderus, kombinin yanında daha pek çok ürünü de kullanıcılara sağlamaktadır. Buderus servis, İstanbul genelinde kombi konusunda sorun yaşayan kişiler için adeta kurtarıcı niteliğindedir. Kullanıcılar ürünleri ile ilgili tüm sorunları için Buderus servis ile iletişime geçerek çözüm sağlayabilmektedir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Buderus servis aracılığı ile randevu oluşturmak oldukça kolaydır. Müşteriler 444 78 56 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşme sağlayabilmektedir. Randevu almak için arama yapan müşterilere Buderus servis tarafından hemen tarih verilmekte ve müşterilerin adreslerine gerekli yönlendirmeler sağlanmaktadır.

Buderus servis müşteri memnuniyeti odaklı bir biçimde hareket etmekte ve her zaman müşterilerinin düşüncelerine önem vermektedir. 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunan firma, Türkiye’nin önde gelen özel servislerinden biridir. Sektörde öncü olan ve uzun vadeli hizmet planları gerçekleştiren Buderus Servis, Buderus marka kombilerin bakım ve onarımı konusunda uzman bir ekip ile hareket etmektedir. Müşteriler için kısa vadede çözüm önerileri getirilmekte ve gereken hizmet anında sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir