Kapat
İnternet 502 views 0

Çoklu Facebook Açma Yöntemi

Çok kullanılan popüler sosyal medya hesaplarından olan Facebook bir web tarayıcısından oturum açtığımızda sadece bir oturum açma izni veriyor yani çoklu kullanım hakkı vermiyor. Zaman zaman hepimiz aynı anda birden fazla Facebook oturumu açma ihtiyacı duyuyoruz. Buna ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda ne yapmamız gerekiyor?

Birden fazla oturum açmak için herhangi bir program indirmenize ya da bütün arkadaş listenizi davet edip bilgilerinizi açığa çıkaracak gruplara ya da sayfalara üye olmanıza gerek yok yapmanız gereken sadece basit birkaç adım var.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu soruna bilgilerinizin başkasının eline geçmeyeceği güvenli bir çözüm istiyor, başka bir program indirmek istemiyorsanız bu önerilere bir göz gezdirin.

Birden Fazla Web Tarayıcısı İndirmek

Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera gibi tarayıcıları bilgisayarınıza kurduğunuzda her birinde farklı farklı oturumlar açabilirsiniz. Bu tarayıcıları bilgisayarınıza kurduğunuzda ve çoklu oturum açmak istediğinizde 4 farklı oturum açabilirsiniz.

Gizli Pencere Özelliği

Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarında gizli pencere açıp farklı bir Facebook hesabı açabilirsiniz. Nasıl açılıyor bu gizli pencere? Google Chrome’da Ctrl+Shift+N tuşlarına, Mozilla Firefox da Ctrl+Shift+P tuşlarına aynı anda bastığınızda gizli pencere açabilir ve farklı bir oturum açabilirsiniz. Bu işlemi sağ üstte bulunan ayarlar bölümüne giderek ‘yeni gizli pencere’ bölümünden de gizli bir pencere açabilirsiniz. Bu özelliği kullanırken unutmamamız gereken bir şey var. Gizli pencere özelliği bilgisayarınızın RAM ’ini biraz yorabilir.

Chrome Web Mağazası

Yapmanız gereken sadece Chrome Web mağazasına giderek bu eklentiyi ücretsiz olarak tarayıcınıza eklemek. Ekledikten sonra yapmanız birden fazla hesap açmak için gereken ise yeşil eklenti simgesine tıklayıp açılan yeni sekmeden farklı bir Facebook hesabınıza giriş yapmanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir