Kapat
Genel 837 views 0

Concealer

Ciltte çeşitli zamanlarda akneler, lekeler, göz altı morlukları oluşabilmektedir. Özellik ile makyaj yaparken bu tür şeyleri kapatmak için uğraşılmaktadır. Concealer leke ve sivilceleri kapatmaktadır. Böylelikle sizde kusursuz bir makyaj yapmış olabilirsiniz. Derin cilt kusurlarını kapatmak için mükemmel özelliklere sahip bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu ürüne hayran kalacaksınız.

Likit Concealer Nedir?

Concealerlar makyaj yaparken hem hayat kurtarıcı hem de makyajın mükemmel görünmesini sağlamaktadır. Likit kapatıcı, krem kapatıcı ve stick kapatıcı olmak üzere üç çeşittir. Likit kapatıcı kullanım olarak en kolay olandır. Aynı zamanda en çok tercih edilen kapatıcıdır. Cilt ile çok kolay uyum sağlamaktadır.

Diğer Concealer Çeşitleri

Diğer Concealer çeşitleri ise krem kapatıcı ve stick kapatıcıdır. Krem kapatıcı daha çok cilt lekelerinin yoğun ve belli olduğu durumlarda kullanılması önerilmektedir. Cildin yapısı kullanılan makyaj malzemesini belirlemektedir. Stick kapatıcı ise kuru ciltlerde kullanılmaktadır. Çok çeşitli markaların concealerları bulunmaktadır. Cildinize en uygun olarak seçerek kusursuz makyajlar yapabilirsiniz. Kusursuz makyaj yapabilmek için siz de https://www.kozmela.com/kapatici-concealer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir