Kapat
Genel 478 views 0

Demirdöküm Servis

Demirdöküm marka kombi ve klimaların arızalanmaması ve uzun süre verimli olarak kullanılması için bakımlarının düzenli yapılması gerekmektedir. Bunun için de alanında uzman ve İstanbul içinde hizmet veren Demirdöküm Servis çağrılmalıdır. Çünkü alanında uzman ve profesyonel ekibiyle Demirdöküm servis çalışanları cihazlara son derece hassas yaklaşmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servis

Demirdöküm servis kombi bakımı yaptırmak isteyenler için aynı zamanda petek temizliği de yapmaktadır. Bu sayede kombinin ısıttığı sıcak su bütün peteklerde rahatlıkla dolaşabilecek ve daha az performans ile daha çok ısınma mümkün olacaktır. Bunun dışında kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi de son derece profesyonel ve pratik bir çabayla gerçekleşmektedir.

Demirdöküm Servis Klima

Demirdöküm servis klima bakımı ve tamiri alanında hizmet vermektedir. Klimaların düzenli olarak her yıl yapılan bakımları onların uzun süre boyunca hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilmelerini sağlamaktadır. Arızalandıkları zaman da özel olarak hizmet veren profesyonel Demirdöküm Servis tarafından yapılan hassas bir çalışma ile eski işlerliğine kavuşmaktadır.

Demirdöküm Servis İletişim Bilgileri

Bozulan kombi ya da klimalar için Demirdöküm servis çağırmak isteyenler 444 78 56 numaralı telefondan servise ulaşabilirler. Müşteri hizmetleri aracılığıyla arıza kaydı oluşturan müşterilerin talepleri ilgili birime ulaştırılmaktadır. Arama kaydına göre sıra ile bütün arıza bulunan adreslere birer teknik ekip gönderilmektedir. İlgili adreste arıza giderildikten sonra yapılan işçilik ya da değişen parça için en az 1 yıllık garanti verilmektedir.

Web: http://www.demirdokumservis.co

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir