Kapat
Genel 115 views 0

Elart Salon Takımları

Salonlarımız genellikle misafirlerimizi ağırladığımız mekanlardır. O yüzden ayrı bir önem de verilmektedir. Gösterişli ve güzel bir salona kavuşmak için oldukça güzel mobilyalar seçilir. Konsol, sehpa, televizyon ünitesi, koltuk takımı, halı ve perdeden oluşan salon grupları tek başlarına olduklarında hiçbir şey ifade etmezler. Onları güzel örtülerle ve gösterişli ürünlerle süslemek gerekir ki; ancak o zaman asil ve şık bir mekana kavuşabilelim. Elart ürünleri içerisinde salonlarınıza yakışacak güzellikte olan salon takımları sizlere sunulmuştur.

Bu takımların içerisinde 1 adet ranır ve 2 adet sehpa örtüsü bulunmaktadır. Ranırı masanızın üzerinde kullanabileceğiniz gibi; büyük televizyon ünitelerinin önlerinde de kullanabilirsiniz. Sehpa örtüleriniz ile salonunuza çok farklı bir hava da katabileceksiniz. Ürünlerin renklerini ve desenlerini incelemeniz için elart.com internet adresi sizler için hazırlanmıştır. Şubelerimize giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; internet sitemiz üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak incelediğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyatı düşünce de haberdar olabilirsiniz.

Elart Salon Takımları Özellikleri

Elart tarafından üretilmiş olan salon takımları %100 Türk malıdır. Kumaşında kanserojen madde kullanılmamaktadır. İnsan sağlığına olumsuz etki sağlayan maddeler tercih edilmemektedir. Kumaş kalitesi ile birlikte alerjik durumların oluşması da söz konusu değildir. Ürünlerde kullanılan dantel detayları onlara farklı bir güzellik de katmaktadır. Kaliteli danteller sayesinde özelliğini kaybetmeden yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Salon takımları kullanımlarında dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunları yerine getirirseniz, yıllarca kullanacağınız çeyizlik ürünlere sahip olabilirsiniz.

Elart tüm ürünlerini İSO-9001 kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. Salonda kullanmanız için alacağınız takımları elde yıkarsanız onları makinada yıkamazsanız ömürlerini uzatmış olursunuz. Ürünlerde leke çıkarıcı deterjanlar kullanmak onların renklerinde bozulmaya neden olacaktır. Bu konuya dikkat etmeniz almış olduğunuz salon takımları için önemlidir. Ayrıca düz bir yere sererek kurutulması ve ılık ütü ile ütülenmesi onlara vermiş olduğunuz hassasiyeti göstermektedir. Salonunuza uygun olan görselleri incelemek için elart.com adresini ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Elart Çeyiz Salon Takımı Güzelliği

Farklı renklerde ve modellerde üretilmiş olan salon takımları ile odaya oldukça güzel bir hava katabilirsiniz. Bunun için hayal kurmanız yeterlidir. Mesela alınmış olan mobilyalar ve bazı aksesuarlar salonda nasıl görsellikte zenginlik oluşturuyorsa; bazı eşyaların üzerine serilen zarif ve şık örtüler de ayrı bir hava oluşturmaktadır. Bunu şu şekilde açabiliriz. Salonda bulunan masanızın üzerine bir vazo ya da şamdan veya başka bir aksesuar ürünü koyduğunuzu düşünelim. Düz zemin üzerine konulan hiçbir eşya kendini göstermeyecektir. Masanın üzerine serilmiş bir ranır üzerindeki aksesuar ürünleri daha dikkat çekici ve göz alıcıdır.

Aynı şekilde salonda bulunan sehpanızın üzerine de bazı süs eşyaları ya da aksesuarlar koymayı düşüneceksiniz. Mobilyanın üzerine direk bırakılan süs eşyaları kendini oldukça basit gösterir. Durumu zenginleştirmek, daha iddialı ve dikkat çekici bir hava yaratmak salon takımları sayesinde ortaya çıkmaktadır. Zevkinize, bütçenize ve diğer mobilyalarınıza uyumlu çeşitleri görmek için mağazalarımıza gidebileceğiniz gibi; elart.com internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olan ürünleri incelerken diğerlerine de göz gezdirebilirsiniz. Neticede çeyiz için birçok ürüne ihtiyacınız olacaktır.

Elart olarak yıllardan beri sizlere kaliteli ürünler sunmak için ar-ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kalite standartlarına uygun olan çeyiz eşyaları ile sizlerin karşısındayız. Müşteri memnuniyeti açısından sizlerin istek ve dileklerine de oldukça fazla önem vermekteyiz. Almak istediğiniz salon takımları gösterişli olması ile birlikte oldukça da kaliteli ürünlerdir. Bütçenize uygun her türlü ürünü elart.com sitesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitle ya da kapıda ödeme avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir